Nasze kwalifikacje potwierdza Certyfikat Księgowy, wydany przez Ministra Finansów.

Nasze kwalifikacje potwierdza Certyfikat Księgowy, wydany przez Ministra Finansów.

„Do podatków nie wystarczy umysł matematyka, tutaj potrzebny jest filozof”.

Albert Einstein

Prowadzenie własnego biznesu powinno polegać przede wszystkim na rozwoju i koncentracji na pokonywaniu kolejnych szczebli, które pozwalają nam zdobyć szczyty wyznaczonych sobie celów. VERO OFFICE SP. Z O.O. to biuro podatkowe, zajmujące się outsourcingiem księgowo-podatkowym. Jesteśmy ludźmi młodymi, pełnymi pasji i pozytywnej energii, dzięki czemu gwarantujemy nie tylko profesjonalną obsługę księgową, ale również przyjemną i efektywną współpracę. Posiadamy wykształcenie rachunkowo-finansowe oraz doświadczenie w tej branży, a także w prowadzeniu własnej działalności gospodarczej. Nieustannie się kształcimy, podnosząc nasze kwalifikacje, jak również prowadzimy szkolenia dla naszych klientów w celu ułatwienia im startu na współczesnym rynku usługowym.

Naszym celem jest umożliwienie przedsiębiorcom realizowania swoim planów biznesowych, koncentrując się jedynie na tym, co jest związane ze świadczonymi przez nich usługami. Przejmujemy obowiązek rozliczania podatków, które w żaden sposób nie są wartością dodatnią dla firmy, a jednak są obowiązkiem, z którego należy się wywiązać.

Poznajmy się bliżej

Jako osoby z dużym doświadczeniem jesteśmy w stanie zapewnić profesjonalne wsparcie w kwestiach podatkowych. Wieloletnia praca w tej branży nauczyła nas nie tylko nowych metod pracy, ale przede wszystkim zrozumienia klienta i jego potrzeb. Jako założycielki firmy nie wysługujemy się stażystami, sami pracujemy na własne nazwisko.

Zobacz gdzie pracujemy

Nasze biuro mieści się w nowo powstałym, prestiżowym biurowcu "Park Reden" przy Al. J. Piłsudskiego 2A w Dąbrowie Górniczej. Na każdego klienta czeka wolne miejsce parkingowe oraz filiżanka gorącej kawy. Zapraszamy!