Nasze kwalifikacje potwierdza Certyfikat Księgowy, wydany przez Ministra Finansów

Posiadamy odpowiednie uprawniania oraz wieloletnie doświadczenie zawodowe, które nauczyło nas nie tylko nowych metod pracy, ale przede wszystkim zrozumienia klienta i jego potrzeb.​

VERO OFFICE to zespół zajmujących się księgowością

Prowadzenie własnego biznesu powinno polegać przede wszystkim na rozwoju i koncentracji na pokonywaniu kolejnych szczebli, które pozwalają nam zdobyć szczyty wyznaczonych sobie celów. VERO OFFICE SP. Z O.O. to biuro podatkowe, zajmujące się outsourcingiem księgowo-podatkowym. Jesteśmy ludźmi młodymi, pełnymi pasji i pozytywnej energii, dzięki czemu gwarantujemy nie tylko profesjonalną obsługę księgową, ale również przyjemną i efektywną współpracę. Posiadamy wykształcenie rachunkowo-finansowe oraz doświadczenie w tej branży, a także w prowadzeniu własnej działalności gospodarczej. Nieustannie się kształcimy, podnosząc nasze kwalifikacje, jak również prowadzimy szkolenia dla naszych klientów w celu ułatwienia im startu na współczesnym rynku usługowym.

Naszym celem jest umożliwienie przedsiębiorcom realizowania swoim planów biznesowych, koncentrując się jedynie na tym, co jest związane ze świadczonymi przez nich usługami. Przejmujemy obowiązek rozliczania podatków, które w żaden sposób nie są wartością dodatnią dla firmy, a jednak są obowiązkiem, z którego należy się wywiązać.

usytułowane jest w prestiżowym budynku PARK REDEN, gdzie na każdego klienta czeka miejsce parkingowe oraz filiżanka pysznej kawy

Co mówią o nas?

Kancelarię charakteryzuje profesjonalizm, rzetelność i zaangażowanie w świadczonych przez nią usługach. Pragniemy polecić firmę VERO OFFICE Sp. z o.o. jako wiarygodnego i rzetelnego partnera w biznesie.
Krzysztof Dudek
Prezes Zarządu REMPOL Sp. z o.o
Zawsze możemy liczyć na fachową wiedzę, profesjonalne doradztwo, indywidualne podejście do problemu, a także zaangażowania właścicieli biura. Z przyjemnością możemy zarekomendować biuro VERO OFFICE innym firmom, które chcą powierzyć swoją księgowość prawdziwym profesjonalistom.
Łukasz Starczewski
Prezes Zarządu PIFPAF Sp. z o.o

Nasze ceny są konkurencyjne, a obsługa zawsze kompleksowa

Każdy klient ma dedykowaną księgową lub księgowego, który zajmuje się obsługą jego firmy. Przedsiębiorca ma do dyspozycji bezpośredni numer telefonu i adres e-mail umożliwiający przesyłanie dokumentów drogą elektroniczną. Istnieje również możliwość osobistego odbioru dokumentów od klienta w dogodnym dla niego terminie.

Chcesz dowiedzieć więcej?

720 859 986​

biuro@verooffice.pl

Kancelaria Księgowo Podatkowa VERO OFFICE

Al. Józefa Piłsudskiego 2A (109, 1 piętro) PARK REDEN

Close Menu