Poniżej znajdziesz kilka powodów dlaczego powinno zająć się Twoją księgowością!

Jesteśmy zespołem wykwalifikowanych księgowych, ludźmi pełnymi pasji i pozytywnej energii, dzięki czemu gwarantujemy nie tylko profesjonalną obsługę księgową, ale również przyjemną i efektywną współpracę. Posiadamy wykształcenie rachunkowo-finansowe oraz doświadczenie w tej branży, a także w prowadzeniu własnej działalności gospodarczej. Nieustannie się kształcimy, podnosząc nasze kwalifikacje, jak również prowadzimy szkolenia dla naszych klientów w celu ułatwienia im startu na współczesnym rynku usługowym.

business and education concept - indoor picture of smiling woman with documents and pen

Doświadczony zespół

Finanse w prowadzeniu własnej firmy są jedną z kluczowych kwestii, chodzi przecież o to, aby zarabiać. Jako młode osoby z dużym doświadczeniem jesteśmy w stanie zapewnić profesjonalne wsparcie w kwestiach podatkowych. Wieloletnia praca w tej branży nauczyła nas nie tylko nowych metod pracy, ale przede wszystkim zrozumienia klienta i jego potrzeb.

pexels-photo

Świeże spojrzenie na biznes!

Nie siedzimy jedynie za biurkiem, wykonując skomplikowane obliczenia. Wychodzimy naprzeciw współczesnemu światu biznesu. Wiemy, że nie oszczędza on młodych przedsiębiorców, którzy dopiero są na początku swojej drogi kariery. Kształcimy się, uczestniczymy w szkoleniach, poszukujemy coraz to skuteczniejszych rozwiązań, a każdy kolejny dzień stanowi dla nas okazję do poznania czegoś nowego.

Fotolia_64107375_Subscription_Monthly_M

Doradzamy i przekazujemy wiedzę

Zajmujemy się outsourcingiem księgowo-podatkowym, czyli ułatwiamy wielu firmom ich funkcjonowanie. Chcemy jednak, aby były one świadome możliwości, ale też ryzyka, jakie podejmują wraz z zakładaniem własnej działalności. Doradzamy klientom, dzieląc się własną wiedzą i doświadczeniem, pomagając tym samym stawić czoła przeszkodom, jakie czekają na początkujących przedsiębiorców.

Nasze ceny są konkurencyjne, a obsługa zawsze kompleksowa

Każdy klient ma dedykowaną księgową lub księgowego, który zajmuje się obsługą jego firmy. Przedsiębiorca ma do dyspozycji bezpośredni numer telefonu i adres e-mail umożliwiający przesyłanie dokumentów drogą elektroniczną. Istnieje również możliwość osobistego odbioru dokumentów od klienta w dogodnym dla niego terminie.

Chcesz dowiedzieć więcej?

720 859 986​

biuro@verooffice.pl

Kancelaria Księgowo Podatkowa VERO OFFICE

Al. Józefa Piłsudskiego 2A (109, 1 piętro) PARK REDEN

Close Menu