Poniżej znajdziesz kilka powodów dlaczego VERO OFFICE powinno zająć się Twoją księgowością!

My zajmujemy się Twoimi podatkami, a Ty swoim biznesem – to układ idealny i korzystny przede wszystkim dla Ciebie. Pełen komfort oraz swoboda rozwoju!
  • Doświadczony zespół: finanse w prowadzeniu własnej firmy są jedną z kluczowych kwestii, chodzi przecież o to, aby zarabiać. Jako młode osoby z dużym doświadczeniem jesteśmy w stanie zapewnić profesjonalne wsparcie w kwestiach podatkowych. Wieloletnia praca w tej branży nauczyła nas nie tylko nowych metod pracy, ale przede wszystkim zrozumienia klienta i jego potrzeb.
  • Świeże spojrzenie na biznes: nie siedzimy jedynie za biurkiem, wykonując skomplikowane obliczenia. Wychodzimy naprzeciw współczesnemu światu biznesu. Wiemy, że nie oszczędza on młodych przedsiębiorców, którzy dopiero są na początku swojej drogi kariery. Kształcimy się, uczestniczymy w szkoleniach, poszukujemy coraz to skuteczniejszych rozwiązań, a każdy kolejny dzień stanowi dla nas okazję do poznania czegoś nowego.
  • Przekazujemy wiedzę: zajmujemy się outsourcingiem księgowo-podatkowym, czyli ułatwiamy wielu firmom ich funkcjonowanie. Chcemy jednak, aby były one świadome możliwości, ale też ryzyka, jakie podejmują wraz z zakładaniem własnej działalności. Prowadzimy dla nich szkolenia, dzieląc się własną wiedzą i doświadczeniem, pomagając tym samym stawić czoła przeszkodom, jakie czekają na początkujących przedsiębiorców.
  • WIEMY JAK NIE PŁACIĆ ZUS-u! Zobacz filmik poniżej. To nie jest działanie na granicy prawa lecz w pełni skuteczne, bezpieczne i zgodne przepisami prawa podatkowego rozwiązanie. Nie daj się oszukać przez firmy stosujące ryzykowne metody typu: firma w Anglii!